• -20%

Sternik motorowodny wyd. 11

Andrzej Ostrowski,
84,00 zł
67,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Podręcznik zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na stopień sternika motorowodnego, zarówno elementy teorii, jak i porady praktyczne niezbędne do bezpiecznego, odpowiedzialnego, dającego satysfakcję pływania jachtami motorowymi. Mogą z niego skorzystać także osoby już posiadające patent, uzupełniając swą wiedzę i konfrontując ją z już posiadaną.

Książka ta, bogato ilustrowana może przydać się wszystkim tym, którzy zasiądą za sterami jachtu motorowego, na jeziorach, rzekach, kanałach oraz na wodach portowych i osłoniętych Morza Bałtyckiego.

 

Aplikacja dostępna z kodu QR, zamieszczonego na końcu książki, oferuje bazę pytań sprawdzających, próbny egzamin oraz wybrane animacje manewrów łodzią motorową.

 

W przystępny sposób omawia:

• typy jachtów motorowych (jachty ze sztywnym kadłubem, RIB-y, skutery wodne, jetboaty, pontony i poduszkowce), ich zalety i wady, sposoby użytkowania i konserwacji,

• przygotowanie jachtów motorowych do pływania,

• manewrowanie jachtem motorowym,

• profilaktykę i sposoby udzielania pomocy oraz umiejętność planowania trasy, określania pozycji, czy przewidywania pogody,

• sygnalizację i zasady ruchu żeglugowego oraz uregulowania prawne, umożliwiające bezpieczne pływanie jednostek korzystających z śródlądowych i morskich dróg wodnych.

Opis

Autor
Andrzej Ostrowski,
Stron
280
Wydanie
11.
Oprawa
twarda, foliowana
Data wydania
2022
ISBN
978-83-7020-850-9
Format
26,5 x 23,5 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Sternik motorowodny wyd. 11

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 
platnosci