• Opinie
 • Opinie klientów

  Nasi klienci pozostawili łącznie 3 opinii

  Eureka!
  5/5
  Anastazja Faith 27.07.2023

  “Eureka” to książka, która mnie oczarowała świetnymi zagadkami, idealnie dopasowanymi do mnie, zupełnie jakby autor czytał w mojej głowie. W książce są trzy rodzaje zagadek: logiczne, matematyczne i takie, w których rozwiązuje się problemy. Zagadki te są bardzo dobrze wyważone balansując między relaksem a myśleniem. Znajdziemy tu zarówno zagadki diabelnie trudne, ale i takie, które są szybkie i proste czy też takie przy których trzeba przysiąść i pomyśleć. “Eureka” to świetna książka na wakacje w podróży. Dodatkowym atutem jest to, że przekazuje wiedzę z zakresu chemii. Polecam również ćwiczenia z matematyki i fizyki.

  Potrafię rysować
  5/5
  Zadowolona Klientka 02.05.2023

  Bardzo polecam książkę na prezent dla dziecka! Moja siedmioletnia siostrzenica aż zapiszczała kiedy zobaczyła przeurocze rysunki w książce. Już zamówione :D

  Niemieckie samoloty I wojny światowej
  5/5
  Marek Siemieniec 20.12.2022

  Bardzo ciekawa pozycja ! Dużo odniesień do użytkowania niemieckich samolotów przez... Polskę w trakcie wojny polsko-bolszewickiej. Co ważne kilka z prezentowanych samolotów w oryginale znajduje się w ... Krakowskim Muzeum Lotnictwa ! Pozycja przekroczyła moje oczekiwania i z przekonaniem ją polecam ! PS. Samolot Czerwonego Barona też jest !

   
  platnosci