• -20%

Żeglarstwo motorowodne bez stresu

Techniki dla niepełnych załóg i samotników

 

Duncan Wells,
60,00 zł
48,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Do darmowej wysyłki zostało 100,00 zł

Żeglarstwo motorowodne bez stresu to odpowiedź na potrzeby samotnych żeglarzy i tych, którzy żeglują z niekompletną załogą.

Autor koncentruje się na praktyce i opisuje podstawowe sytuacje, z którymi mierzyć się musi każdy motorowodniak zarówno na wodach śródlądowych, jak i na przybrzeżnych. Przedstawia nowatorskie i niezawodne metody odejścia i dojścia do kei, kotwiczenia, dochodzenia do boi cumowniczych, panowanie nad łódką w pływach i na rzekach o silnym prądzie, zachowanie w śluzach i manewrowanie przy alarmie człowiek za burtą.

Książka zawiera wiele instruktażowych zdjęć i wykresów, a kody QR zapewniają dostęp do wyjaśniających manewry filmów video. Nie do przecenienia są też porady dotyczące monitorowania zużycia paliwa, obsługi silnika i wszystkich istotnych kwestii, ważnych dla eksploatacji silnika i jachtu motorowego.

Bez względu na to czy pływasz niewielkiej sportowej motorówce, czy na 60-stopowym jachcie książka Żeglarstwo motorowodne bez stresu ułatwi ci życie – a mniej stresu to więcej przyjemności.

DUNKAN WELLS jest dyrektorem Westview Sailing School i producentem bardzo cenionych filmów szkoleniowych RYA. Spędził znaczną część swojego życia na wodzie, pływając na 19-stopowych jachtach kabinowych na rzekach i morzu, prowadząc wąskie łodzie kanałowe i ucząc sterników różnych typów łódek – od 28-stopowych do 50-stopowych Broom i wspaniałych 75-stopowych, superjachtów Princess. Pisze również dla wielu magazynów o tematyce żeglarskiej i motorowodnej.

Wszystkie zagadnienia są zilustrowane przejrzystymi schematami i zdjęciami.

144 Przedmioty

Opis

Autor
Duncan Wells,
Stron
160
Wydanie
1.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2022
Przekład
Marek Pankowiecki
ISBN
978-83-7020-826-4
Format
19 x 24,5 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Żeglarstwo motorowodne bez stresu

Techniki dla niepełnych załóg i samotników

 

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

 
platnosci