• -20%

Czytanie z chmur

Jak przewidywać pogodę

Oliver Perkins,
30,00 zł
24,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Czy nie byłoby wspaniale móc precyzyjnie przewidywać pogodę po prostu patrząc na chmury? Dzięki tej książce to ci się uda! Zrozumiesz dlaczego chmury są oznakami procesów pogodowych, a nie ich przyczynami. Obserwując je i odnosząc do zilustrowanych kolorowymi fotografiami wyjaśnień, odkryjesz dokładnie co te oznaki zwiastują.

Prognozy telewizyjne i te z internetu oraz aplikacje na smartfony, wszystkie korzystają z tych samych danych – to numeryczny obraz tego, jak ciśnienie i temperatura powietrza wpływają na pogodę nad dużym obszarem geograficznym. Jednak, aby sprawdzić jak pogoda rozwinie się w konkretnej lokalizacji, gdzie akurat stoisz lub chodzisz, żeglujesz czy łowisz ryby, nie potrzebujesz żadnego sprzętu lub dostępu do Wi-Fi – wystarczy spojrzeć w górę.

Ten podręczny przewodnik po chmurach dla wszystkich, w dowolnej części świata, na wodzie lub na lądzie, pozwoli ci przewidywać pogodę dzięki rozpoznawaniu typów chmur, ich kształtów, kolorów i zachowania. Jest nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy spędzają czas na świeżym powietrzu.

Recenzje m.in. na:

www.zeglarstwo.waw.pl

Opis

Data publikacji
2019-11-14
Autor
Oliver Perkins,
Wydanie
1.
Oprawa
miękka
Data wydania
2019
Przekład
Michał Brennek
ISBN
978-83-7020-763-2

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: