• Brak żądanej ilości w magazynie

Przepisy regatowe w praktyce 2017-2020

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 4,50 zł
Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Do darmowej wysyłki zostało 100,00 zł

Biblia przepisów regatowych, całkowicie uaktualniona w oparciu o Przepisy Regatowe Żeglarstwa 2017–2020. Niezbędny przewodnik dla żeglarzy regatowych.

Nie musisz znać wszystkich przepisów na pamięć, ale na wodzie musisz znać swoje prawa i obowiązki – przepisy można bowiem sprawdzić na brzegu.

Ta książka przeprowadzi cię przez najważniejsze, powtarzające się na trasie sytuacje. Przedstawione są one z punktu widzenia każdego jachtu z osobna, pokazują co możesz, co musisz, a czego nie wolno ci robić. Kolorowe rysunki gwarantują łatwe zrozumienie omawianych kwestii. Ostatnie zmiany w przepisach są wyszczególnione na początku książki, podobnie jak i ich wpływ na rozgrywanie regat.

Bryan Willis jest autorytetem z zakresu przepisów regatowych dla dużych jachtów i małych łodzi typu dinghy. Autor był przewodniczącym jury i głównym arbitrem w najbardziej prestiżowych imprezach żeglarskich, w tym także w Pucharze Ameryki i igrzyskach olimpijskich. Działał na rzecz Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej (obecnie World Sailing) w Komisji ds. Przepisów Regatowych Żeglarstwa przez ponad 25 lat.

Opis

Autor
Stron
96
Wydanie
1
Oprawa
miękka
Data wydania
2017
Przekład
Dominik Życki
ISBN
978-83-7020-696-3
Format
16,5 x 20,5 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Przepisy regatowe w praktyce 2017-2020

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

 
platnosci