Co wie twój pies Zobacz większe
33,33 zł
26,67 zł

Co wie twój pies?

Poznaj sposób rozumienia świata przez psy

Autor: Sophie Collins  
Format: 14 x 20,5 cm
Stron: 192
Wydanie: 1.
Oprawa: twarda, foliowana
Data wydania: 2018
Przekład: Jerzy Jarosław Malinowski
ISBN: 978-83-7020-736-6

Czy pies rzeczywiście potrafi wyczuć zbliżające się trzęsienie ziemi albo wykryć raka zanim zostanie postawiona diagnoza?

 

Ludzkie zmysły bledną przy psich. Psy słyszą dźwięki z większych odległości i w szerszym zakresie częstotliwości; mają bardziej wrażliwy węch i lepsze widzenie obwodowe, a ich wąsy czuciowe potrafią wyczuć niewielkie nawet zmiany ciśnienia atmosferycznego. Nic zatem dziwnego, że twój pies podbiega czasem do drzwi zanim zauważysz, że ktoś się zbliża.

Książka Co wie twój pies bada fascynujący świat psiej percepcji. Omawia dokładnie pięć podstawowych zmysłów i pokazuje świat z psiego punktu widzenia, dzięki czemu łatwiej ci będzie komunikować się z pupilem. Znajdziesz tu także praktyczne testy, które pozwolą ci ocenić jego inteligencję, a nawet pobudzić ją do rozwoju. I wreszcie, poznasz odpowiedź na pytanie nurtujące właścicieli najinteligentniejszych psów: czy on posiada szósty zmysł?

1 zł ze sprzedaży każdego egzemplarza książki przekazana zostanie na rzecz Schroniska w Korabiewicach Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!

Teraz książki z kuponem rabatowym na zakupy w sklepie Fera.pl ważny do 31.12.2019!

Opinie czytelników:

Napisz opinię

Co wie twój pies?

Co wie twój pies?

Poznaj sposób rozumienia świata przez psy

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: