Współczesne samoloty bojowe

Myśliwce, bombowce, samoloty rozpoznawcze

Książka ukaże się w czerwcu br.

Ryan Cunninghan,


Darmowa dostawa

Zawierająca ponad sto efektownych ilustracji książka Współczesne samoloty bojowe to niezbędne kompendium dla modelarzy oraz wszystkich entuzjastów lotnictwa. Ilustrowana barwnymi rycinami i oryginalnymi zdjęciami jest szczegółowym przeglądem myśliwców wielozadaniowych, bombowców i samolotów transportowych i rozpoznawczych, znajdujących się obecnie w służbie sił powietrznych państw całego świata.

W uszeregowanym z uwzględnieniem kolejnych generacji i typów samolotów bojowych przewodniku zawarto opisy wszystkich najbardziej znanych współczesnych konstrukcji, od najnowszych myśliwców wielozadaniowych o obniżonej wykrywalności Chengdu J-20 oraz F-35 Lightning II, po używane już od lat samoloty, takie jak Eurofighter Typhoon, Suchoj Su-35 czy F/A-18F Super Hornet. W książce tej przedstawiono też wiele nieco mniej znanych typów, takich jak PAC JF-17 Thunder (w uzbrojeniu lotnictwa wojskowego Pakistanu i Birmy), japoński Mitsubishi F-2 i indyjski HAL Tejas. Nie zabrakło także nowszych samolotów transportowych i rozpoznawczych: chińskiego Xi’an Y-20, samolotu wczesnego ostrzegania (AEW&C) Boeing 737 czy też A400M Atlas.

Na każdej z ilustracji odtworzono autentyczne oznakowanie i wzory malowania maskującego, a opis każdego typu został uzupełniony szczegółowym zestawieniem danych taktyczno-technicznych.

Opis

Autor
Ryan Cunninghan,
Stron
128
Wydanie
1.
Oprawa
miękka ze skrzydełkami, foliowana
Data wydania
2022
Przekład
Grzegorz Siwek
ISBN
978-83-7020-856-1
Format
16,5 x 23,5 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Współczesne samoloty bojowe

Myśliwce, bombowce, samoloty rozpoznawcze

Książka ukaże się w czerwcu br.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

 
platnosci