Podstawy szkolenia psa

Kyra Sundance i Chalcy,

Dzięki książce „Podstawy szkolenia psa” będziesz miał okazję zastosować METODY POZYTYWNEGO TRENINGU do zbudowania radosnej relacji ze swoim psem, który będzie chętnym partnerem w procesie szkolenia. Duch zaufania i współpracy powstały w wyniku tego szkolenia pozostanie na całe życie.

Naucz psa PODSTAWOWYCH KOMEND, takich jak „chodź”, „na miejsce” czy „zostaw”. Dowiedz się, jak radzić sobie z codziennymi problemami, jak spacerować z psem, żeby się nie szarpał (strona 80), jak wyznaczyć psu granice, których przekraczać mu nie wolno (strona 72), jak nauczyć go szacunku do dzieci i innych członków rodziny (strony 30 i 32).

Dowiedz się, jak radzić sobie z psim LĘKIEM I AGRESJĄ wykorzystując metody przeciwwarunkowania i pozytywnego przekierowania.

KYRA SUNDANCE jest światowej sławy treserką, uczestniczką wielu widowisk z udziałem psów oraz autorką licznych bestselerów. W swoich książkach, wydanych w nakładzie ponad miliona egzemplarzy, prezentuje proste i skuteczne metody szkoleniowe. Zajmuje się zawodowo tresowaniem psów do filmów, jest prezesem organizacji Do More With Your Dog! oraz członkiem zarządu Trick Dog Expo.

Opis

Autor
Kyra Sundance i Chalcy,
Stron
176
Wydanie
1.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2021
Przekład
Jerzy Jarosław Malinowski
ISBN
978-83-7020-822-6

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Podstawy szkolenia psa

Napisz swoją opinię