• -30%

Czołgi i pojazdy opancerzone USA II wojny światowej

Czołgi • Działa samobieżne • Transportery półgąsienicowe

Russel Hart, Stephen Hart,
48,00 zł
33,60 zł Zniżka 30%
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Do darmowej wysyłki zostało 100,00 zł

Leksykon zawiera opisy amerykańskich czołgów i innych pojazdów bojowych według poszczególnych typów, w tym rozdziały o czołgach lekkich, średnich i ciężkich, działach samobieżnych, samobieżnych działach przeciwpancernych, półgąsienicowych transporterach opancerzonych, samochodach pancernych oraz amfibijnych pojazdach desantowych.

Autorzy scharakteryzowali znaczna liczbę pojazdów pancernych, od mało znanego czołgu powietrznodesantowego M22 Locust czy czołgu ciężkiego M6, po liczne wersje popularnego czołgu średniego M4 Sherman, w tym czołg-miotacz ognia M4A3R5 „Zippo” czy czołg szturmowy M4A3E2 „Jumbo”.

Tekst ilustruje 140 plansz barwnych i fotografii ukazujących różne warianty kamuflażu i oznaczenia jednostek wojskowych.

 Dr Stephen Hart jest starszym wykładowcą w Departamencie Studiów nad Wojną w Royal Military Academy Sandhurst. Napisał wiele książek o historii wojskowości, w tym Broń pancerna ZSRR w II wojny światowej.

Dr. Russell Hart jest profesorem historii i kierownikiem Katedry Dyplomacji i Studiów Militarnych w Pacific University na Hawajach. Wraz z Stephenem Hartem jest współautorem m.in. książek Czołgi i wozy opancerzone Rosji od 1990 roku do dzisiaj i Współczesne czołgi i pojazdy opancerzone od 1991 roku do dzisiaj. 

  

388 Przedmioty

Opis

Autor
Russel Hart, Stephen Hart,
Stron
128
Wydanie
1.
Oprawa
miękka ze skrzydełkami, foliowana
Data wydania
2024
Przekład
Michał Fiszer
ISBN
978-83-7020-888-2
Format
16,5 x 23,5 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Czołgi i pojazdy opancerzone USA II wojny światowej

Czołgi • Działa samobieżne • Transportery półgąsienicowe

Napisz swoją opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

 
platnosci