• -20%

Grecja dla żeglarzy. Tom 3

Dodekanez, Sporady Północne, Evia

Piotr Kasperaszek, Elżbieta Kasperaszek ,
60,00 zł
48,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Grecja, pomimo że nie oferuje żeglarzom doskonałych marin ani bogatej infrastruktury w swoich portach jest bardzo popularna wśród wodniaków z całego świata. Dzieje się tak głównie za sprawą przepięknych widoków, kryształowo czystego morza i niesamowicie sympatycznych i otwartych ludzi.

Celem przewodnika jest zachęcenie do odwiedzenia tego kraju, a dla tych, których zachęcać nie trzeba, próba pokazania najciekawszych, wartych odwiedzenia w czasie rejsu miejsc.

Przewodnik oferuje propozycje 43 tras żeglarskich, a także informacje o portach i zatokach Dodekanezu, Sporad Północnych, Evii i wybrzeża lądowej części Grecji od Lavrio do zatoki Volos.

Piotr Kasperaszek pływa jachtem po wodach Grecji od 25 lat i zasłużenie zyskał sobie status eksperta w sprawach żeglowania po tych akwenach. Jego pierwsza książka Grecja. Najlepsze trasy dla żeglarzy otrzymała dwie bardzo prestiżowe nagrody: Nagrodę redakcji Żagli im. Leonida Teligi oraz Nagrodę Magellana „Magazynu literackiego KSIĄŻKI” w konkursie „Najlepsze publikacje turystyczne roku 2015”.

W pierwszym tomie autorzy omówili Cyklady oraz zatoki Sarońską i Argolidzką. W drugim Morze Jońskie i Południowo-Zachodni Peloponez.

W przygotowaniu tom czwarty, obejmujący Kretę, Sporady Wschodnie, Północne Wyspy Egejskie i lądową część wybrzeża Grecji północnej.

Książka dostępna jako e-book

Dodekanez, Sporady Północne

Opis

Data publikacji
2018-04-25
Autor
Piotr Kasperaszek, Elżbieta Kasperaszek ,
Stron
224
Wydanie
1
Oprawa
twarda, foliowana
Data wydania
2018
ISBN
978-83-7020-708-3
Format
17 x 24 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: