• -20%

Poradnik egzaminacyjny. Patenty żeglarskie

Mariusz Zawiszewski,
35,00 zł
28,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Do darmowej wysyłki zostało 100,00 zł

Obecnie obowiązujący system zdobywania patentów żeglarskich wnosi sporo zmian i wprowadza cały szereg nowych procedur. Powinny być one znane nie tylko instruktorom i egzaminatorom, ale również uczestnikom szkoleń żeglarskich i egzaminów.
W poradniku zawarte są zwięzłe informacje ułatwiające przygotowanie się do egzaminu. Jest też baza przykładowych pytań i zestawów egzaminacyjnych na poszczególne patenty żeglarskie.
Czytelnik może skorzystać z aplikacji dostępnej z kodu QR, która jest pomocna w rozwiązywaniu pytań testowych oraz umożliwia sprawdzenie swojej wiedzy podczas rozwiązywania przykładowego egzaminu na patent żeglarza jachtowego lub jachtowego sternika morskiego.

O Autorze:

Mariusz Zawiszewski
Kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, instruktor żeglarski i motorowodny. Pasjonat edukacji żeglarskiej, wychowawca, instruktor i egzaminator. Na początku swojej działalności szkoleniowej związany z Polskim Związkiem Żeglarskim. Współpracuje z wiodącymi firmami szkoleniowymi i ośrodkami żeglarskimi. Autor programów edukacyjnych i publikacji multimedialnych, w tym kursów e-learningowych dla fanów żeglarstwa i sportów motorowodnych.

52 Przedmioty

Opis

Autor
Mariusz Zawiszewski,
Stron
96
Wydanie
3.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2020
ISBN
978-83-7020-803-5
Format
17 x 24 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Poradnik egzaminacyjny. Patenty żeglarskie

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

 
platnosci