• -40%

Utracone jachty

Paul Gelder,
55,00 zł
33,00 zł Zniżka 40%
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Do darmowej wysyłki zostało 100,00 zł

Zbiór wstrząsających historii dotyczących jachtów utraconych na morzu. Od tragicznego zatonięcia OUZO, który został rozjechany przez prom na kanale la Manche do relacji naocznego świadka z katastrofy HOOLOGAN V. Są tu opowieści o zderzeniach z niezidentyfikowanymi obiektami pływającymi, pożarach, eksplozjach, wyczerpaniu załogi, straszliwej pogodzie, błędach nawigacyjnych, wywrotkach i utratach masztów, wszystkim tym, co sprawia, że ciarki chodzą po plecach.
Książka ta z jednej strony trzyma czytelnika w napięciu, a z drugiej daje wgląd w strategie, które mogłyby okazać się ratunkiem dla kapitanów i załóg. To frapująca, prowokująca do przemyśleń lektura. Pierwsze wydanie ukazało się w Wielkiej Brytanii w roku 1985; od tamtej pory książka była wielokrotnie wznawiana, przeredagowywana, zmieniana i uzupełniana.


Oprócz porywającej lektury, można wiele dowiedzieć się na temat działań jakie zostały podjęte w sytuacjach zagrożenia: co się sprawdziło a co nie… bezcenne…
"Yachting"

Powinna być to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy ruszają na pełne morze. Poprawi zdolność przewidywania wielu spraw, które mogą potoczyć się źle… Kapitanowie, którzy ograniczają do minimum swoje błędy zorientują się, że potrzebują mniej szczęścia, żeby utrzymać się na powierzchni.
"Classic Boat"


Czterdzieści tragedii na morzu… Wciągające, czasem wytrącające z równowagi historie oraz wiele cennych lekcji.
"Cruising World"


Historie, które sprawią, że czytelnik albo stanie się lepszym żeglarzem, albo przejdzie na żeglarską emeryturę.

"Wooden Boat"


Wierzę, że ta książka to jedna z dziesięciu lektur obowiązkowych ze względu na zrozumienie wypadków i przyczyn, które do nich doprowadziły.
"Good Old Boat Magazine"

 

 

173 Przedmioty

Opis

Autor
Paul Gelder,
Stron
392
Wydanie
3.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2022
Przekład
Milka Jung
ISBN
978-83-7020-577-5
Format
12,5 x 19,5

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Utracone jachty

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

 
platnosci