• -20%

Sternik motorowodny wyd. 13

89,00 zł
71,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 71,20 zł
Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Do darmowej wysyłki zostało 100,00 zł

Podręcznik zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na stopień sternika motorowodnego, zarówno elementy teorii, jak i porady praktyczne niezbędne do bezpiecznego, odpowiedzialnego, dającego satysfakcję pływania jachtami motorowymi. Mogą z niego skorzystać także osoby już posiadające patent, uzupełniając swą wiedzę i konfrontując ją z już posiadaną.

Książka ta, bogato ilustrowana może przydać się wszystkim tym, którzy zasiądą za sterami jachtu motorowego, na jeziorach, rzekach, kanałach oraz na wodach portowych i osłoniętych Morza Bałtyckiego.

Aplikacja dostępna z kodu QR, zamieszczonego na końcu książki, oferuje bazę pytań sprawdzających, próbny egzamin oraz wybrane animacje manewrów łodzią motorową.

W przystępny sposób omawia:

• typy jachtów motorowych (jachty ze sztywnym kadłubem, RIB-y, skutery wodne, jetboaty, pontony i poduszkowce), ich zalety i wady, sposoby użytkowania i konserwacji,

• przygotowanie jachtów motorowych do pływania,

• manewrowanie jachtem motorowym,

• profilaktykę i sposoby udzielania pomocy oraz umiejętność planowania trasy, określania pozycji, czy przewidywania pogody,

• sygnalizację i zasady ruchu żeglugowego oraz uregulowania prawne, umożliwiające bezpieczne pływanie jednostek korzystających z śródlądowych i morskich dróg wodnych.

715 Przedmioty

Opis

Autor
Stron
280
Wydanie
13
Oprawa
twarda, foliowana
Data wydania
2024
ISBN
978-83-7020-898-1
Format
16,5 23,5 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Sternik motorowodny wyd. 13

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

 
platnosci