• -20%

Sternik motorowodny Suplement CD

Mariusz Zawiszewski,
10,00 zł
8,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 8,00 zł
Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Do darmowej wysyłki zostało 100,00 zł

format: aplikacja na płycie CD
wersja: 1c
dodatek do książki:
Sternik motorowodny
A. Ostrowski
współpraca: EdukacjaŻeglarska.pl
oprawa: miękka, koperta foliowa
data wydania: 2019


Program multimedialny STERNIK MOTOROWODNY Suplement CD jest ciekawą formą zilustrowania materiału, którego opanowanie wymagane jest od kandydatów na patent sternika motorowodnego. Z powodzeniem może być wykorzystywany jako materiał do samodzielnej pracy przyszłych sterników oraz instruktorów i egzaminatorów.
Aplikacja oferuje m.in. rysunki i animacje ilustrujące przykładowe elementy programu szkolenia motorowodnego (przedmioty: ratownictwo, przepisy, budowa łodzi motorowej, silniki i układy napędowe, locja, meteorologia). Wiedzę w ten sposób uzyskaną doskonalić można odpowiadając na pytania testowe z bazy pytań na patent sternika motorowodnego.
Ostatecznym sprawdzianem wiedzy teoretycznej jest przykładowy próbny egzamin. Obejmuje on swoim zakresem cały materiał z jakim spotkać się można na rzeczywistym egzaminie na patent sternika motorowodnego.

Wydawnictwo to jest pomocą dydaktyczną przeznaczoną do szkolenia motorowodnego. Wymagany system operacyjny: Win  'XP, 'Vista, '7+. Zalecane oprogramowanie pomocnicze (przeglądarka internetowa): IE 5+, Chrome, Firefox.
Płyta CD dołączana była do książki "Sternik motorowodny" od wyd. do 8.
Materiały zawarte w opracowaniu są zgodne z treścią Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej (Dz.U. z 2013 r., poz. 460), Załącznik nr 4: Wytyczne egzaminacyjne.

161 Przedmioty

Opis

Autor
Mariusz Zawiszewski,
Wydanie
1C
Data wydania
2019

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Sternik motorowodny Suplement CD

Napisz swoją opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

 
platnosci