• -20%

Sternik motorowodny Suplement CD

Mariusz Zawiszewski,
10,00 zł
8,00 zł Zniżka 20%
Brutto

format: aplikacja na płycie CD
wersja: 1c
dodatek do książki:
Sternik motorowodny
A. Ostrowski
współpraca: EdukacjaŻeglarska.pl
oprawa: miękka, koperta foliowa
data wydania: 2019


Program multimedialny STERNIK MOTOROWODNY Suplement CD jest ciekawą formą zilustrowania materiału, którego opanowanie wymagane jest od kandydatów na patent sternika motorowodnego. Z powodzeniem może być wykorzystywany jako materiał do samodzielnej pracy przyszłych sterników oraz instruktorów i egzaminatorów.
Aplikacja oferuje m.in. rysunki i animacje ilustrujące przykładowe elementy programu szkolenia motorowodnego (przedmioty: ratownictwo, przepisy, budowa łodzi motorowej, silniki i układy napędowe, locja, meteorologia). Wiedzę w ten sposób uzyskaną doskonalić można odpowiadając na pytania testowe z bazy pytań na patent sternika motorowodnego.
Ostatecznym sprawdzianem wiedzy teoretycznej jest przykładowy próbny egzamin. Obejmuje on swoim zakresem cały materiał z jakim spotkać się można na rzeczywistym egzaminie na patent sternika motorowodnego.

Wydawnictwo to jest pomocą dydaktyczną przeznaczoną do szkolenia motorowodnego. Wymagany system operacyjny: Win  'XP, 'Vista, '7+. Zalecane oprogramowanie pomocnicze (przeglądarka internetowa): IE 5+, Chrome, Firefox.
Płyta CD dołączana była do książki "Sternik motorowodny" od wyd. do 8.
Materiały zawarte w opracowaniu są zgodne z treścią Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej (Dz.U. z 2013 r., poz. 460), Załącznik nr 4: Wytyczne egzaminacyjne.

Opis

Autor
Mariusz Zawiszewski,
Wydanie
1C
Data wydania
2019

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: