• -30%

Współczesne czołgi i opancerzone wozy bojowe od 1991 do dziś

Russel Hart, Stephen Hart,
50,00 zł
35,00 zł Zniżka 30%
Brutto

W książce przedstawiono rozwój czołgów, transporterów opancerzonych, bojowych wozów piechoty i samochodów pancernych od końca zimnej wojny do dziś. Zapoznać się może w opisem bardzo wielu różnych współczesnych pojazdów opancerzonych, od mało znanych czołgów, takich jak północnokoreański Chonma-Ho i irański Zulfiqar, po rozmaite wersje MBT Leopard 2 i T-72, znajdujące się obecnie w wyposażeniu sił zbrojnych armii świata. Książka zawiera 250 barwnych ilustracji i zdjęć, z autentycznymi oznakowaniami i wiernie odtworzonym malowaniem maskującym.

Dr Russel Hart jest profesorem historii, dyrektorem programu studiów z zakresu dyplomacji i wojskowości na Hawaii Pacific University w Honolulu na Hawajach. Jest autorem książek Clash of Arms i Guderian oraz współautorem 6 innych, m.in. Technical Guide: Modern Tanks and AFVs.

Dr Stephen Hart jest starszym wykładowcą na Wydziale Studiów o Wojnie w Royal Miitary Academy w Sandhurst w Wielkiej Brytanii. Jest autorem wielu książek z zakresu historii wojskowości, m.in. Military Atlas of Tank Warfare, German Weapons of World War II i Technical Guide: Russian Tanks of World War II.  

Opis

Autor
Russel Hart, Stephen Hart,
Stron
224
Wydanie
1.
Oprawa
miękka ze skrzydełkami, foliowana
Data wydania
2021
Przekład
Grzegorz Siwek
ISBN
978-83-7020-823-3
Format
16,5 x 23,5 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: