Grecja dla żeglarzy. Tom 2 Zobacz większe
60,00 zł

Grecja dla żeglarzy. Tom 2

Morze Jońskie i Południowo-Zachodni Peloponez

Format: 17 x 24 cm
Stron: 168
Wydanie: 1
Oprawa: twarda, foliowana
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-7020-663-5

Grecja, pomimo że nie oferuje żeglarzom doskonałych marin ani bogatej infrastruktury w swoich portach jest bardzo popularna wśród wodniaków z całego świata. Dzieje się tak głównie za sprawą przepięknych widoków, kryształowo czystego morza i niesamowicie sympatycznych i otwartych ludzi.

Celem przewodnika jest zachęcenie do odwiedzenia tego kraju, a dla tych, których zachęcać nie trzeba, próba pokazania najciekawszych, wartych odwiedzenia w czasie rejsu miejsc.

Przewodnik oferuje propozycje 37 tras żeglarskich a także informacje o portach i zatokach wysp i lądowej części Morza Jońskiego, Zatok Patraskiej i Korynckiej  oraz Peloponezu.

Piotr Kasperaszek pływa jachtem po wodach Grecji od 25 lat i zasłużenie zyskał sobie status eksperta w sprawach żeglowania po tych akwenach. Jego pierwsza książka Grecja. Najlepsze trasy dla żeglarzyotrzymała dwie bardzo prestiżowe nagrody: Nagrodę redakcji Żagli im. Leonida Teligi oraz Nagrodę Magellana „Magazynu literackiego KSIĄŻKI” w konkursie „Najlepsze publikacje turystyczne roku 2015”.

W pierwszym tomie autorzy omówili Cyklady i Zatoki: Sarońską i Argolidzką. W przygotowaniu tom trzeci, obejmujący Dodekanez oraz Sporady Północne i Evię.

Książka dostępna jako e-book

Opinie czytelników:

Napisz opinię

Grecja dla żeglarzy. Tom 2

Grecja dla żeglarzy. Tom 2

Morze Jońskie i Południowo-Zachodni Peloponez

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: