Rowery górskie

Steve Worland,

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Kompletny przewodnik po ciągle rozwijającym się świecie kolarstwa górskiego. Stanowi wprowadzenie do tej dziedziny sportu dla tych, którzy dopiero planują się nim zająć, jak też uzupełnienie wiedzy dla osób już startujących w zawodach amatorskich.

Pokazuje praktyczną stronę kolarstwa górskiego omawiając szczegóły budowy roweru oraz techniki jazdy, jak również zasady dbałości o stan techniczny sprzętu.

Książka zawiera skondensowaną wiedzę na temat kolarstwa górskiego - sportu, który rozpala ducha przygody i pozwala dojechać o własnych siłach niemal do każdego miejsca.

 
·Poznanie różnych konstrukcji rowerów MTB i dyscyplin kolarstwa górskiego

·Zasady treningu kolarskiego dla początkujących i dla zawodników

·Szczegółowe, a równocześnie zrozumiałe omówienie specyfikacji rowerów

·Jak zadbać o  rower góski?

·Wszystko o wyposażeniu specjalistycznym

·Najważniejsze zasady techniki jazdy w terenie

 
Steve Worland jeździ w terenie od blisko 35 lat. Jest on dziennikarzem piszącym o  kolarstwie górskim od niemal dwóch dekad i przetestował ponad 2000 rowerów dla najważniejszych miesięczników poświęconych MTB. Obecnie jest Dyrektorem Technicznym w najpopularniejszym brytyjskim magazynie Mountain Biking UK.

Wiktor T. Nowotka, artysta fotografik ZPAF, jeździ na rowerze od blisko 60 lat, a na rowerze górskim od połowy lat 80. Był redaktorem naczelnym magazynu „Ski-Bike”– pierwszego polskiego pisma poświęconego MTB.  Jest autorem przewodników, projektów tras rowerowych oraz przekładów literatury poświęconej rowerom.

 

 

 

 

Opis

Autor
Steve Worland,
Stron
168
Wydanie
1.
Oprawa
twarda, foliowana
Data wydania
2014
Przekład
Wiktor T. Nowotka
ISBN
978-83-7020-550-8
Format
21 x 30 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rowery górskie

Napisz swoją opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 
platnosci