Angielski dla żeglarzy + CD

Małgorzata Czarnomska,

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Pływając po morzu spotykamy się z językiem angielskim na każdym kroku. Odbieramy prognozy pogody, używamy anglojęzycznych pomocy nawigacyjnych, po angielsku komunikujemy się przez radio i pytamy o drogę w obcym porcie. Książka stanowi kompendium językowe będące jednocześnie podręcznikiem specyficznego języka używanego w żegludze morskiej. Nawet, jeśli znasz język angielski tylko w niewielkim stopniu, dzięki niej uzyskasz bezcenną pomoc, aby móc swobodnie i efektywnie komunikować się.
Zakres tematyczny obejmuje między innymi podstawy komunikacji i łączności, korespondencję statek-statek oraz statek-port, komunikaty meteorologiczne, ostrzeżenia nawigacyjne, budowę jachtu, a także komendy żeglarskie, łączność w niebezpieczeństwie i zagadnienia dotyczące wypadków morskich. Na końcu książki znajduje się słownik oraz płyta CD zawierająca materiały dźwiękowe mające dodatkowo wspomóc naukę.

 "Co do książki to mam jej 3 egzemplarze. Jedna jest na łodzi, druga w domu i ostatnia w plecaku. Pierwsza rzeczywiście opłynęła świat i była wręcz podstawą. Przed każdym połączeniem z innym statkiem obkładałem się słownikami i zapisanymi kartkami a AdŻ leżał na centralnym miejscu. Dzięki Pani do dziś pamiętam jak jest po angielsku bombramsztaksel. W moich kategoriach to sukces na miarę opłynięcia Hornu. Ma więc Pani poważny udział w tej zabawie."

kpt. Tomasz Cichocki

Opis

Autor
Małgorzata Czarnomska,
Stron
192
Wydanie
6.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2014
ISBN
978-83-7020-746-5
Format
168 x 240 mm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Angielski dla żeglarzy + CD

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 
platnosci