• -30%

Graj rocka na gitarze

Nauka gry i riffy w 10 przystępnych lekcjach

Phil Capone, Paul Copperwaite,
Końcówka nakładu
64,99 zł
45,49 zł Zniżka 30%
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

   W dziesięciu przystępnych lekcjach podręcznik GRAJ NA GITARZE ROCKOWEJ przemieni początkującego gitarzystę w prawdziwego rockmana. Każdej lekcji przypisane jest odpowiednie nagranie na płycie CD, ułatwiające prawidłowe realizowanie ćwiczeń. Dzięki nagraniom można usłyszeć, jak powinny brzmieć zamieszczone w książce akordy, riffy i melodie. Już wkrótce będziesz mógł je zagrać razem z ulubionymi zespołami lub z własną grupą rockową!

   Podręcznik zawiera niezbędne informacje z zakresu harmonii, melodyki, riffów i improwizacji. Prezentuje też podstawy najważniejszych stylów muzycznych, takich jak blues, rock’n’roll, rock klasyczny, heavy metal czy muzyka alternatywna. Będzie zatem doskonałą pomocą dla każdego, kto pragnie osiągnąć wysoki poziom w grze na tak fascynującym instrumencie, jakim jest gitara. Dzięki ilustracjom, przejrzystym diagramom i nagraniom na CD, podręcznik GRAJ NA GITARZE ROCKOWEJ pozwoli ci już niedługo dołączyć do mistrzów rocka!

PHIL CAPONE (GDLM, LGSM) jest profesjonalnym gitarzystą, stałym współpracownikiem pisma Total Guitar i autorem książek 501 Guitar Chords, Learn to Play Guitar oraz Exploring Jazz Guitar. Prowadzi także działalność pedagogiczną w londyńskim Institute of Contemporary Music.

PAUL COPPERWAITE jest londyńskim muzykiem, autorem i wydawcą ponad tuzina książek o szerokiej tematyce muzycznej, od podstaw stylu pop aż po historię Fendera. Jego artykuły zamieszczane są w Kerrang!, najlepiej sprzedającym się na świecie tygodniku rockowym. Od dwudziestu lat regularnie koncertuje z własnym zespołem a ostatnio współtworzy nowy album znanej grupy brytyjskiej z lat 80-tych.


 

Opis

Autor
Phil Capone, Paul Copperwaite,
Stron
192
Wydanie
1.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2012
Przekład
Anna Ratajczyk
ISBN
978-83-7020-451-8
Format
19 x 23,5 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Graj rocka na gitarze

Nauka gry i riffy w 10 przystępnych lekcjach

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 
platnosci