• Wyprzedaż!
  • -24,91 zł

10 sekretów dobrego życia w każdym wieku

Jak się starzeć, żeby się nie zestarzeć

Guy Robertson,
34,90 zł
9,99 zł Zniżka 24,91 zł
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Nie ważne, ile mamy lat – każdy wiek może być szansą na nowy początek, odnalezienie nowych celów i rozpoczęcie bardziej satysfakcjonującego rozdziału życia. Badania wykazują, że to, w jaki sposób myślimy o procesie upływu czasu, ma znaczący wpływ na nasz stan zdrowia i samopoczucie. Możemy się tak starzeć, żeby się nie zestarzeć i cieszyć się każdym dniem późnej dojrzałości!

Ta wyjątkowa książka rozprawia się z najbardziej powszechnymi i krzywdzącymi stereotypami na temat starzenie się. Pokazuje, że każdy etap naszego życia może być piękny i satysfakcjonujący.

10 sekretów dobrego życia w każdym wieku to piękny przewodnik dla tych wszystkich, którzy pragną znaleźć klucz do szczęśliwego i bardziej spełnionego życia. Przedstawia psychologiczne, zdrowotne i społeczne aspekty wejścia w 3 fazę życia. A przede wszystkim jest poradnikiem pełnym praktycznych ćwiczeń i technik wspomagających rozwój osobisty i pozytywne postrzeganie procesu starzenia się.

Guy Robertson jest żarliwym propagatorem rozwijania nowego, pozytywnego podejścia do procesu starzenia się i starości. Bierze aktywny udział w Kampanii na rzecz Przerwania Samotności i pracuje jako terapeuta specjalizujący się w pomaganiu ludziom w żałobie.

Opis

Autor
Guy Robertson,
Stron
224
Wydanie
1.
Oprawa
miękka
Data wydania
2020
Przekład
Jerzy Jarosław Malinowski
ISBN
978-83-7020-799-1
Format
14,5 x 21 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

10 sekretów dobrego życia w każdym wieku

Jak się starzeć, żeby się nie zestarzeć

Napisz swoją opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 
platnosci