• Wyprzedaż!
  • -15,01 zł

Radar na jachcie. Podręcznik RYA

Tim Bartlett,
25,00 zł
9,99 zł Zniżka 15,01 zł
Brutto

Radar morski jest urządzeniem elektronicznym, które mierzy namiar i odległość od obiektu i wyświetla tę informację w formie prostego obrazu, wskazując lokalizację takich obiektów jak ląd, znaki nawigacyjne i inne statki. Działa poprzez emisję krótkich impulsów elektromagnetycznych o bardzo wysokiej częstotliwości i odbiór fal powracających po odbiciu od obiektu.
Poradnik RYA wprowadzenie do radaru jest zgodny z programem kursu radarowego RYA i przydatny wszystkim użytkownikom radarów morskich.

RYA Royal Yachting Association
RYA, czyli Królewski Związek Żeglarski to instytucja rządowa zajmująca się żeglarstwem, windsurfingiem i sportami motorowodnymi na morzu i na wodach wewnętrznych. Została powołana dla dobra wszystkich ludzi, uprawiających sporty wodne, działając w ich interesie na poziomie lokalnym, regionalnym, narodowym i globalnym.
Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach organizowanych przez RYA bierze udział 140 000 żeglarzy zarówno profesjonalnych, jak i rekreacyjnych.

Opis

Autor
Tim Bartlett,
Stron
64
Wydanie
1.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2014
Przekład
Andrzej Pochodaj
ISBN
978-83-7020-562-1
Format
15 x 21 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: