• Wyprzedaż!
  • -20,01 zł

Radar na jachcie. Podręcznik RYA

Tim Bartlett,
25,00 zł
4,99 zł Zniżka 20,01 zł
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

Radar morski jest urządzeniem elektronicznym, które mierzy namiar i odległość od obiektu i wyświetla tę informację w formie prostego obrazu, wskazując lokalizację takich obiektów jak ląd, znaki nawigacyjne i inne statki. Działa poprzez emisję krótkich impulsów elektromagnetycznych o bardzo wysokiej częstotliwości i odbiór fal powracających po odbiciu od obiektu.
Poradnik RYA wprowadzenie do radaru jest zgodny z programem kursu radarowego RYA i przydatny wszystkim użytkownikom radarów morskich.

RYA Royal Yachting Association
RYA, czyli Królewski Związek Żeglarski to instytucja rządowa zajmująca się żeglarstwem, windsurfingiem i sportami motorowodnymi na morzu i na wodach wewnętrznych. Została powołana dla dobra wszystkich ludzi, uprawiających sporty wodne, działając w ich interesie na poziomie lokalnym, regionalnym, narodowym i globalnym.
Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach organizowanych przez RYA bierze udział 140 000 żeglarzy zarówno profesjonalnych, jak i rekreacyjnych.

Opis

Autor
Tim Bartlett,
Stron
64
Wydanie
1.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2014
Przekład
Andrzej Pochodaj
ISBN
978-83-7020-562-1
Format
15 x 21 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Radar na jachcie. Podręcznik RYA

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 
platnosci