• -20,01 zł

Elektryczność na jachcie. Podręcznik RYA

Andrew Simpson,
40,00 zł
19,99 zł Zniżka 20,01 zł
Brutto

 Bez elektryczności nie uruchomimy instrumentów nawigacyjnych i silnika, nie zapalimy świateł pozycyjnych w nocy. W skrajnych przypadkach nowoczesne silniki potrzebują elektryczności nie tylko do uruchomienia, ale również do prawidłowego działania. A przecież prąd jest nam też potrzebny do oświetlenia kabiny i korzystania z różnych urządzeń ułatwiających i uprzyjemniających żeglugę.

Elektryczność na jachcie to poradnik, dzięki któremu rozwiążemy problemy elektryczne zanim popsują nam żeglowanie. Teoria podana w niezbędnym zakresie pozwala zrozumieć zjawiska towarzyszące przepływowi prądu, a porady praktyczne umożliwią wyszukanie i naprawienie usterek w obwodach elektrycznych.

RYA (Royal Yachting Association), czyli Królewski Związek Żeglarski to instytucja rządowa zajmująca się żeglarstwem, windsurfingiem i sportami motorowodnymi na morzu i na wodach wewnętrznych. Została powołana dla dobra wszystkich ludzi, uprawiających sporty wodne, działając w ich interesie na poziomie lokalnym, regionalnym, narodowym i globalnym.
Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach bierze udział ponad 140 000 żeglarzy, zarówno profesjonalnych jak i rekreacyjnych.

Opis

Data publikacji
2017-03-15
Autor
Andrew Simpson,
Stron
96
Wydanie
1.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2017
Przekład
Krzysztof Mika
ISBN
978-83-7020-650-5
Format
17 x 24 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: