• Wyprzedaż!
  • -35,01 zł

Elektryczność na jachcie. Podręcznik RYA

Andrew Simpson,
40,00 zł
4,99 zł Zniżka 35,01 zł
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

 Bez elektryczności nie uruchomimy instrumentów nawigacyjnych i silnika, nie zapalimy świateł pozycyjnych w nocy. W skrajnych przypadkach nowoczesne silniki potrzebują elektryczności nie tylko do uruchomienia, ale również do prawidłowego działania. A przecież prąd jest nam też potrzebny do oświetlenia kabiny i korzystania z różnych urządzeń ułatwiających i uprzyjemniających żeglugę.

Elektryczność na jachcie to poradnik, dzięki któremu rozwiążemy problemy elektryczne zanim popsują nam żeglowanie. Teoria podana w niezbędnym zakresie pozwala zrozumieć zjawiska towarzyszące przepływowi prądu, a porady praktyczne umożliwią wyszukanie i naprawienie usterek w obwodach elektrycznych.

RYA (Royal Yachting Association), czyli Królewski Związek Żeglarski to instytucja rządowa zajmująca się żeglarstwem, windsurfingiem i sportami motorowodnymi na morzu i na wodach wewnętrznych. Została powołana dla dobra wszystkich ludzi, uprawiających sporty wodne, działając w ich interesie na poziomie lokalnym, regionalnym, narodowym i globalnym.
Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach bierze udział ponad 140 000 żeglarzy, zarówno profesjonalnych jak i rekreacyjnych.

Opis

Data publikacji
2017-03-15
Autor
Andrew Simpson,
Stron
96
Wydanie
1.
Oprawa
miękka, foliowana
Data wydania
2017
Przekład
Krzysztof Mika
ISBN
978-83-7020-650-5
Format
17 x 24 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Elektryczność na jachcie. Podręcznik RYA

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 
platnosci