• Wyprzedaż!
  • -10%

Zaczynam żeglować

Krzysztof Baranowski,
Okładka
Końcówka nakładu
45,00 zł
40,50 zł Zniżka 10%
Brutto

Dostawa Paczkomaty InPost 11,00 zł. Dostępne także inne metody dostawy

  „Gdy raz wyjdziesz na wodę i posmakujesz świeżego wiatru, będziesz wiedział, czy warto uczyć się dalej. Liczę na to, że spodoba ci się wędrówka pod żaglami i nie poprzestaniesz na tej książce, która jest traktowana jako wstęp do twojej żeglarskiej kariery” – pisze we wstępie kpt. Krzysztof Baranowski.
„Zaczynam żeglować” to wprowadzenie do żeglarstwa adresowane przede wszystkim do młodych entuzjastów tego sportu. Celem tej książki jest przybliżenie czytelnikowi problematyki żeglarskiej w takim stopniu, by chwycił rumpel i szot bez nadmiernej obawy, by później, gdy stanie przed komisją egzaminacyjną
na stopień żeglarza, był spokojny o wynik.
Znakomity praktyk, kpt. Krzysztof Baranowski, prowadzi wykład w sposób niezwykle przystępny i niekonwencjonalny, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z żeglarską młodzieżą.
Krzysztof Baranowski to jeden z najbardziej znanych polskich żeglarzy. Na morzach i oceanach przepłynął ponad 250 000 mil morskich! Brał udział w transatlantyckich regatach samotnych żeglarzy i dwukrotnie opłynął świat solo na jachtach „Polonez” i „Lady B”. Na „Pogorii” prowadził rejs na południowe Szetlandy, a ze Szkołą pod Żaglami do Indii i wokół Afryki.

Opis

Autor
Krzysztof Baranowski,
Stron
208
Wydanie
5
Oprawa
twarda, foliowana
Data wydania
2016
ISBN
978-83-7020-638-3
Format
168 x 240 mm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zaczynam żeglować

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 
platnosci