REEDS Pogoda Zobacz większe
30,00 zł

REEDS Pogoda

Poradnik dla żeglarzy

Autor: Frank Singelton  
Format: 10 x 16 cm
Stron: 144
Wydanie: 1.
Oprawa: miękka, foliowana
Data wydania: 2015
Przekład: Milka Jung
ISBN: 978-83-7020-612-3

Pogoda decyduje o tym, kiedy żeglujemy i w jakim kierunku płyniemy, a także o tym, czy bezpiecznie dotrzemy do celu. Zrozumienie sposobu, w jaki pogoda, obecna i przyszła, wpływa na nasz rejs, wymaga dobrej obserwacji, zdrowego rozsądku i doświadczenia. Ten poradnik zawiera wszystkie informacje o pogodzie, niezbędne zarówno w żegludze dziennej wzdłuż wybrzeża, jak i w dłuższych rejsach pełnomorskich.

Dzięki praktycznemu podejściu, wielu czytelnym ilustracjom oraz zdjęciom, jest to idealny sposób odświeżenia pamięci dla wszystkich żeglarzy turystycznych, łącznie z tymi, którzy uprawiają żeglarstwo na poziomie RYA Day Skipper czy Yachtmaster.

Frank Singleton to były starszy specjalista meteorolog Brytyjskiego Instytutu Meteorologii Met Office oraz kapitan RYA Yachtmaster o stażu ponad 40 000 mil morskich. Jego strona internetowa poświęcona pogodzie jest dobrze znana na całym świecie zarówno żeglarzom turystycznym, jak i profesjonalnym. Autor otrzymał nagrody Królewskiego Towarzystwa Meteorologicznego, RYA, Royal Cruising Club, Cruising Association oraz Stowarzyszenia Właścicieli Jachtów Halberg-Rassy.

Opinie czytelników:

Napisz opinię

REEDS Pogoda

REEDS Pogoda

Poradnik dla żeglarzy

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: