Mój Bałtyk Zobacz większe
50,00 zł
25,00 zł

Mój Bałtyk

Autor: Marek Rissmann  
Format: 17 x 24 cm
Stron: 128
Wydanie: 1
Oprawa: twarda, foliowana
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-7020-584-3

Autor przez ostatnie 30 lat przeżeglował po Bałtyku ok. 13 tys. mil morskich. Często było to kilka wypraw w sezonie, chociaż zdarzały się też lata bez kontaktu z morzem. Jak wielu mu podobnych swoją przygodę z żeglarstwem zaczynał na jeziorach i rzekach.

Książka Mój Bałtyk jest adresowana zarówno do tych żeglarzy, którzy dopiero marzą o wyjściu w morze, jak i do tych, którzy już popróbowali jego smaku. To bardzo osobista opowieść, w której autor wspomina swoje pierwsze rejsy śródlądowe, ale przede wszystkim relacja z wielu rejsów morskich, opis licznych ciekawych zdarzeń, jakie przytrafiały się podczas żeglugi i osób w nich uczestniczących. Opisane doświadczenia, zdobyte w kontakcie z morzem, są doskonałym przykładem na to, że jeżeli czegoś bardzo chcemy, jesteśmy konsekwentni i zdeterminowani w realizacji celu, to udaje się nam go osiągnąć. Książka może się więc okazać interesująca również dla wszystkich tych, którzy mają jakąś pasję i chcą ją realizować.

Opinie czytelników:

KRZYSZTOF M:
Już nie mogę się doczekać.Piękna okładka oraz opis potęgują zaciekawienie zwłaszcza w kontekście tezy,że marzenia są do spełnienia.Każde.

Napisz opinię

Mój Bałtyk

Mój Bałtyk

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: