• Home /
  • Żeglarstwo/Poradnik egzaminacyjny. Żeglarz jachtowy & jachtowy sternik morski + CD
35,00 zł

Poradnik egzaminacyjny. Żeglarz jachtowy & jachtowy sternik morski + CD

Format: 17 x 24 cm
Stron: 96
Wydanie: 2.
Oprawa: miękka, foliowana
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-7020-674-1

Obecnie obowiązujący system zdobywania patentów żeglarskich wnosi sporo zmian i wprowadza cały szereg nowych procedur. Powinny być one znane nie tylko instruktorom i egzaminatorom, ale również uczestnikom szkoleń żeglarskich i egzaminów.
W poradniku zawarte są zwięzłe informacje ułatwiające przygotowanie się do egzaminu. Jest też baza przykładowych pytań i zestawów egzaminacyjnych na poszczególne patenty żeglarskie.
Czytelnik może skorzystać z załączonej do książki płyty CD z programem multimedialnym, który jest pomocny w rozwiązywaniu pytań testowych oraz umożliwia sprawdzenie swojej wiedzy podczas rozwiązywania przykładowego egzaminu na patent żeglarza jachtowego lub jachtowego sternika morskiego.

Mariusz Zawiszewski
kapitan jachtowy, kapitan motorowodny,
instruktor żeglarski i motorowodny.
Pasjonat edukacji żeglarskiej, wychowawca, instruktor i egzaminator. Na początku swojej działalności szkoleniowej związany z Polskim Związkiem Żeglarskim. Współpracuje z wiodącymi firmami szkoleniowymi i ośrodkami żeglarskimi. Autor programów edukacyjnych i publikacji multimedialnych, w tym kursów e-learningowych dla fanów żeglarstwa i sportów motorowodnych.

Opinie czytelników:

Napisz opinię

Poradnik egzaminacyjny. Żeglarz jachtowy & jachtowy sternik morski + CD

Poradnik egzaminacyjny. Żeglarz jachtowy & jachtowy sternik morski + CD

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: