Żeglowanie bez stresu Zobacz większe
50,00 zł

Żeglowanie bez stresu

W małej załodze i w pojedynkę

Autor: Duncan Wells  
Format: 19 x 24,5 cm
Stron: 160
Wydanie: 1.
Oprawa: miękka, foliowana
Data wydania: 2017
Przekład: Małgorzata Czarnomska
ISBN: 978-83-7020-695-6

Żeglowanie bez stresu odpowiada na potrzeby żeglarzy samotnych i tych, którzy pływają z nielicznymi załogami. Jest to podręcznik opisujący krok po kroku podstawowe sytuacje, z którymi każdy żeglarz musi się zmierzyć. Znajdują się w nim sprytne, efektywne i wypróbowane rozwiązania do wykorzystania przy braku załogi w manewrach takich, jak podejście i odejście od kei przy wiatrach i prądach z różnych kierunków, stawianie i refowanie żagli, cumowanie i kotwiczenie, a także żeglowanie w trudnych warunkach pogodowych. Są też opisane nowe techniki podejmowania człowieka za burtą.

Wszystkie zagadnienia są zilustrowane przejrzystymi schematami i zdjęciami. Dwadzieścia jeden rozmieszczonych kodów QR umieszczonych w książce pozwoli na obejrzenie filmów instruktażowych online, dzięki czemu można zobaczyć opisywane techniki na żywo.

Żeglarze samotni lub pływający w nielicznych załogach muszą z uwagą planować, właściwie przygotowywać i przewidywać przebieg każdego manewru. Techniki zaprezentowane w tej książce są bezcennymi wskazówki postępowania w każdej sytuacji.

Opinie czytelników:

Napisz opinię

Żeglowanie bez stresu

Żeglowanie bez stresu

W małej załodze i w pojedynkę

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: