Program Nauczania Snowboardu SITS Zobacz większe
35,00 zł
17,50 zł

Program Nauczania Snowboardu SITS

Format: 14,5 x 20,5
Stron: 144
Wydanie: 1.
Oprawa: miękka, foliowana
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7020-501-0

Program nauczania snowboardu stanowi kompendium wiedzy na temat nauczania snowboardu, zgodnie z zaleceniami szkoleniowymi Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu (SITS). Zawiera zbiór zasad i wskazówek dotyczących nauki i doskonalenia jazdy na desce. Stanowi drogowskaz metodyczny zarówno dla wszystkich uczących się, jak i dla instruktorów snowboardu.
Autorzy, korzystając z wieloletnich doświadczeń zgromadzonych podczas szkoleń i kursów, w sposób jasny, zwięzły i przejrzysty przedstawiają podstawowe zasady prowadzenia szkoleń snowboardowych i metodykę nauczania jazdy na desce gwarantującą wszechstronne, szybkie, skuteczne i co najważniejsze bezpieczne uprawianie szeroko pojętego snowboardu.
Przedstawiony w poradniku materiał pomaga w opanowaniu poszczególnych technik poruszania się na snowboardzie i stanowi bazę do dalszego, wnikliwego rozwoju snowboardowego w wybranym przez siebie kierunku – freestyle, freeride, jibbing.  W zrozumieniu wszystkich opisanych tu techniki i ewolucji niezwykle pomocne są zdjęcia sekwencyjne.


 

Opinie czytelników:

Napisz opinię

Program Nauczania Snowboardu SITS

Program Nauczania Snowboardu SITS

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: