Morskie żeglarstwo turystyczne. Podręcznik RYA Zobacz większe
50,00 zł

Morskie żeglarstwo turystyczne. Podręcznik RYA

Autor: Jeremy Evans  
Format: 17 x 24 cm
Stron: 224
Wydanie: 1.
Oprawa: miękka, foliowana
Data wydania: 2015
Przekład: Małgorzata Czarnomska
ISBN: 978-83-7020-613-0

Żeglarstwo morskie jest jednym z najprzyjemniejszych sposobów spędzania czasu. Morza i oceany stwarzają ogromne możliwości na zwiedzanie świata podczas podróży jachtem. Niezwykle ważne jest, aby żegluga była bezpieczna, a jacht prawidłowo obsługiwany nie tylko na morzu, ale także w porcie.
RYA Morskie żeglarstwo turystyczne autorstwa Jeremiego Evansa omawia podstawowe umiejętności, jakie powinni posiadać skiper i załoga aby spokojnie i bezpiecznie pływać po morzu. W książce zostały opisane wyposażenie i budowa średniej wielkości jachtu, a także podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa, konserwacji, manewrowania w porcie i pod żaglami, cumowania, kotwiczenia i postępowania po wypadnięciu człowieka do wody.

RYA (Royal Yachting Association) czyli Królewski Związek Żeglarski jest organizacją reprezentującą żeglarstwo, windsurfing i sporty motorowodne na wodach morskich i śródlądowych. Jej zadaniem jest działanie dla dobra i w interesie osób uprawiających powyższe dyscypliny na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym, europejskim i ogólnoświatowym. Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach bierze udział ponad 160 000 żeglarzy, zarówno profesjonalnych jak i rekreacyjnych. Autorami wszystkich publikacji RYA są czołowi eksperci. Książki te zawierają aktualne informacje, a opisane w nich porady są przedstawione w jasny i dostępny sposób atrakcyjny dla czytelnika.

Opinie czytelników:

Napisz opinię

Morskie żeglarstwo turystyczne. Podręcznik RYA

Morskie żeglarstwo turystyczne. Podręcznik RYA

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: