Manewry portowe. Podręcznik RYA Zobacz większe
40,00 zł

Manewry portowe. Podręcznik RYA

Autor: Rob Gibson  
Format: 17 x 24 cm
Stron: 112
Wydanie: 3.
Oprawa: miękka, foliowana
Data wydania: 2018
Przekład: Czarnomska Małgorzata
ISBN: 978-83-7020-705-2

Większość skiperów zgodnie twierdzi, że manewry podejścia i odejścia od nabrzeża są najbardziej stresującym elementem żeglowania. Wystarczy jednak gdy pozna się podstawowe zasady manewrowania, aby z łatwością sobie z nimi poradzić, a także z innymi standardowymi sytuacjami.
Celem niniejszej książki jest pomoc w lepszym zrozumieniu zasad manewrowania jachtem pod żaglami i na silniku, dzięki analizie uporządkowanych w przemyślany sposób możliwych sytuacji. Zestawienie uwag eksperta z dokładnie opracowanymi kolorowymi ilustracjami sprawia, że książka Manewrowanie jachtem RYA jest niezbędną lekturą każdego, kto decyduje się na pływanie jachtem.

RYA Royal Yachting Association
RYA, czyli Królewski Związek Żeglarski to instytucja rządowa zajmująca się żeglarstwem, windsurfingiem i sportami motorowodnymi na morzu i na wodach wewnętrznych. Została powołana dla dobra wszystkich ludzi, uprawiających sporty wodne, działając w ich interesie na poziomie lokalnym, regionalnym, narodowym i globalnym.
Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach organizowanych przez RYA bierze udział 140 000 żeglarzy zarówno profesjonalnych, jak i rekreacyjnych.

Patroni medialni:

Opinie czytelników:

Napisz opinię

Manewry portowe. Podręcznik RYA

Manewry portowe. Podręcznik RYA

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: