Radar na jachcie. Podręcznik RYA Zobacz większe
25,00 zł
19,00 zł

Radar na jachcie. Podręcznik RYA

Autor: Tim Bartlett  
Stron: 64
Wydanie: 1.
Oprawa: miękka, foliowana
Data wydania: 2014
Przekład: Andrzej Pochodaj
ISBN: 978-83-7020-562-1

Radar morski jest urządzeniem elektronicznym, które mierzy namiar i odległość od obiektu i wyświetla tę informację w formie prostego obrazu, wskazując lokalizację takich obiektów jak ląd, znaki nawigacyjne i inne statki. Działa poprzez emisję krótkich impulsów elektromagnetycznych o bardzo wysokiej częstotliwości i odbiór fal powracających po odbiciu od obiektu.
Poradnik RYA wprowadzenie do radaru jest zgodny z programem kursu radarowego RYA i przydatny wszystkim użytkownikom radarów morskich.

RYA Royal Yachting Association
RYA, czyli Królewski Związek Żeglarski to instytucja rządowa zajmująca się żeglarstwem, windsurfingiem i sportami motorowodnymi na morzu i na wodach wewnętrznych. Została powołana dla dobra wszystkich ludzi, uprawiających sporty wodne, działając w ich interesie na poziomie lokalnym, regionalnym, narodowym i globalnym.
Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach organizowanych przez RYA bierze udział 140 000 żeglarzy zarówno profesjonalnych, jak i rekreacyjnych.

Patroni medialni:

Opinie czytelników:

Napisz opinię

Radar na jachcie. Podręcznik RYA

Radar na jachcie. Podręcznik RYA

* Pola wymaganeKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: